Zespół

TANCERKI & TANCERZE

team_image

Dominika Dana

Tancerka

W 2019 zajęła 6 miejsce na Finale Mistrzostw Polski w stylu latynoamerykańskim. Triumfatorka wielu prestiżowych turniejów w Polsce i Zagranicą. Trenerka grup profesjonalnych oraz amatorskich. Należy do grupy tanecznej ATELIE, gdzie występuje jako tancerka w głównym składzie. Nauką pierwszego tańca zajmuje się od kilku lat, do zajęć podchodzi z uśmiechem i luzem, który udziela się również jej kursantom. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć!

team_image

Tomasz Batko

Tancerz | Model | Event Manager

Tomek to S klasowy tancerz, który kilka lat temu zakończył karierę taneczną. Z parami weselnymi związany jest od 10 lat. Na koncie ma dziesiątki jak nie setki choreografii. Do zajęć podchodzi z poczuciem humoru, jednak zdarza mu się lekko krzyknąć by zdyscyplinować pary 🙂 - oczywiście wszystko dla dobra swoich kursantów. To właśnie z nim najczęściej nawiążecie pierwszy kontakt w naszym Studiu. Na jego głowie jest również cała logistyka i funkcjonowanie Studia Pierwszego Tańca. Tak zwany Szef 🙂

team_image

Klaudia Dziedzic

Tancerka

Choreograf Mistrzów Polski, Europy i Świata Formacji Tanecznych. Jej głowa jest pełna pomysłów i zaskakujących rozwiązań. Do zajęć podchodzi bardzo profesjonalnie, szanując czas i pieniądze kursantów. Jako była tancerka formacji tanecznych zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, tak aby efekt finalny był doskonały. Pary wychodzące spod skrzydła Klaudii cenią sobie u niej indywidualne podejście do każdej pary oraz umiejętność przekazywania wiedzy, a co najważniejsze piękny uśmiech i pogodę ducha!

team_image

Maciek Duda

Tancerz

Wielokrotny Mistrz Polski w tańcach karaibskich, reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata formacji tanecznych. Aktywny tancerz, biorący udział w wielu turniejach na terenie całej Polski, odnoszący wraz ze swoją partnerką liczne sukcesy. Maciej posiada najwyższą klasę taneczną - klasę S. Pracuje także jako szkoleniowiec w jednej ze szkół tańca w Przemyślu. Należy do grupy tanecznej ATELIE. Marzeniem Macieja jest zostać sędzią tanecznym. Praca w Studiu Pierwszego Tańca to dla niego prawdziwa pasja i przyjemność. Doskonały kontakt z parami gwarantuje dobrą zabawę i szybką naukę.

team_image

Kinga Kowalczyk

Tancerka | Wedding planerka

Mistrzyni Polski w show tanecznym z roku 2017. Tancerka posiadająca klasę taneczną S, aktualnie zakończyła karierę i pracuje w branży weselnej. Jest dyplomowaną wedding planerką, która idealnie przygotuje pierwszy taniec, a może i podpowie Wam kilka weselnych trików.

team_image

Marcin Klasz

Tancerz

Taneczny partner naszej trenerki Dominiki. Możecie spotkać go w centrum rozrywki Energylandia. Zawodowy tancerz legitymujący się klasą S oraz najwyższymi wynikami na arenie międzynarodowej. Zajęcia z nim to dużo śmiechu i pozytywnej energii. Marcin wyznaje zasadę ``tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej - tych tańczących gorzej doszkolę ja``.